Autor tego bloga należy do grupy „Projekt Prozaicy”, z tego też powodu strona korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – autor zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia autor bloga przeprasza, za waszą aktywność jest wdzięczny, a prywatnie pozdrawia i życzy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Instrukcja obsługi

Tak jak już wspominałem w informacji opublikowanej na głównej stronie tego bloga, strona korzysta z płatnych linków. Ująłem to krótko i zrozumiale – ja zarabiam, Wy nic na tym nie tracicie.
Jak działają płatne linki? Bardzo prosto. Na dole publikuję dwa obrazki, jeden pokazujący jak wygląda taka reklama i gdzie zaznaczony jest czas oczekiwania, który nigdy nie przekracza pięciu sekund. Drugi natomiast pokazuje co wyświetla się po odczekaniu tych pięciu sekund i gdzie należy kliknąć, by powrócić do czytania. Polecam zapoznać się z tymi obrazkami, za wszelkie utrudnienia przepraszam, za Waszą aktywność dziękuję, a prywatnie pozdrawiam i życzę dobrej zabawy podczas czytania.

Tak wygląda czas oczekiwania
(zaznaczony jest na żółto):

Tak wygląda, gdy czas oczekiwania minie
(zaznaczony jest na czerwono):Brak komentarzy:

Prześlij komentarz