Autor tego bloga należy do grupy „Projekt Prozaicy”, z tego też powodu strona korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – autor zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia autor bloga przeprasza, za waszą aktywność jest wdzięczny, a prywatnie pozdrawia i życzy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

„Zbrodnia w miasteczku”

W małym hiszpańskim miasteczku, w którym życie toczy się jak co dzień, nagle dochodzi do morderstwa. Trup znaleziony w domku nad rzeką wstrząsa lokalną społecznością. Wszyscy żyją w strachu, ale wierzą, że zbrodni dokonał przejezdny.
Ich nadzieje szybko zostają zburzone, gdy policja znajduje ciało kolejnej kobiety. Teraz już nikt nie może czuć się bezpiecznie, a morderca może okazać się być sąsiadem zza ściany. Pewnym jest, że zabija ktoś z miasteczka, zagadka jednak szybko się plącze, poszlaki przerywają, a do rozwiązania z każdym dniem jest dalej niż bliżej.
Seryjny morderca grasuje tymi samymi ulicami, którymi dzieci chodzą do szkoły, a dorośli do pracy. Życie jednak musi toczyć się dalej i choć niewyjaśnione morderstwa, to główny temat plotek na bazarach i szkolnym korytarzu, to w tym wszystkim ludzie jednak walczą o choćby skrawek normalnej, szarej codzienności.
Rozdział 9 – „W ogniu niełatwych pytań”
Rozdział 10 – „Sekret malinowej sukienki”
Rozdział 11
Rozdział 12
Rozdział 13
Rozdział 14
Rozdział 15
Rozdział 16
Rozdział 17
Rozdział 18
Rozdział 19
Rozdział 20
Rozdział 21
Rozdział 22
Rozdział 23
Rozdział 24
Rozdział 25

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz