Autor tego bloga należy do grupy „Projekt Prozaicy”, z tego też powodu strona korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – autor zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia autor bloga przeprasza, za waszą aktywność jest wdzięczny, a prywatnie pozdrawia i życzy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

„Zbrodnia w miasteczku”

W małym hiszpańskim miasteczku, w którym życie toczy się jak co dzień, nagle dochodzi do morderstwa. Trup znaleziony w domku nad rzeką wstrząsa lokalną społecznością. Wszyscy żyją w strachu, ale wierzą, że zbrodni dokonał przejezdny.
Ich nadzieje szybko zostają zburzone, gdy policja znajduje ciało kolejnej kobiety. Teraz już nikt nie może czuć się bezpiecznie, a morderca może okazać się być sąsiadem zza ściany. Pewnym jest, że zabija ktoś z miasteczka, zagadka jednak szybko się plącze, poszlaki przerywają, a do rozwiązania z każdym dniem jest dalej niż bliżej.
Seryjny morderca grasuje tymi samymi ulicami, którymi dzieci chodzą do szkoły, a dorośli do pracy. Życie jednak musi toczyć się dalej i choć niewyjaśnione morderstwa, to główny temat plotek na bazarach i szkolnym korytarzu, to w tym wszystkim ludzie jednak walczą o choćby skrawek normalnej, szarej codzienności.
Rozdział 14 – „Sekret malinowej sukienki”
Rozdział 15 – „...”
Rozdział 16 – „...”
Rozdział 17 – „...”
Rozdział 18 – „...”
Rozdział 19 – „Seryjny morderca”
Rozdział 20 – „Dowody w rzece”
Rozdział 21 – „Nóż Alarconów”
Rozdział 22 – „Za późno na wszystko”
Rozdział 23 – „Jedna fotografia”
Rozdział 24
Rozdział 25

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz