Autor tego bloga należy do grupy „Projekt Prozaicy”, z tego też powodu strona korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – autor zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia autor bloga przeprasza, za waszą aktywność jest wdzięczny, a prywatnie pozdrawia i życzy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Reklamy

Autor tego bloga nie wyznaje zasady „czytanie za czytanie”.
Uważa się jednak za wystarczająco inteligentnego człowieka, by samodzielnie znaleźć coś do poczytania, co jest w stanie go zainteresować i zaciekawić.
Jak więc widzisz, Twoja reklama jest całkowicie zbędna i zupełnie niepożądana.
Jednak jeśli mimo to koniecznie chcesz dać mi jakoś znać, że istniejesz w blogosferze, to proponuję zostawić jakiś konstruktywny komentarz. To będzie lepszą reklamą dla Ciebie niż puste „kopiuj – wklej”.

5 komentarzy:

 1. Twój blog - Nie Jesteś Sama - został właśnie wylosowany na Blog Miesiąca - Kwiecień w kategorii Dramat / Obyczaj !

  Będzie on dumnie reklamowany na Katalogowym Świecie przez okrągły miesiąc, w bocznej kolumnie szablonu.
  Blog zostanie również wpisany do zakładki Blogi Miesiąca gdzie pozostanie na stałe, można w niej zostawiać również komentarze. Dodatkowo w kategoriach w których jest zapisany, pod opisem pojawi się dopisek o wyróżnieniu oraz blog zostanie dodany do specjalnej kategorii "Blog Miesiąca".

  Pozdrawiam, gratuluję i życzę weny!
  Założyciel i główny administrator, Emily.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Dodałem tę informację do opisu opowiadania, gdzie znajduje się również spis treści :)
   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Dzień dobry.
  Niedługo powinnam rozpocząć pisanie oceny Skradzionego dziecka, więc proszę o niewprowadzanie na blogu istotnych zmian lub informowanie mnie o nich na stronie Wspólnymi Siłami bądź drogą mailową.
  Miłego dnia,
  Fenoloftaleina

  OdpowiedzUsuń
 3. PS Trochę się pogubiłam. Którą wersję mam oceniać? Gdzie ją znajdę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do przenoszenia i poprawiania "Skradzionego dziecka" jeszcze nie przeszedłem, więc albo będziesz oceniała starą wersję, albo będziesz musiała poczekać kilka miesięcy na nową.
   Pozdrawiam.

   Usuń