Autor tego bloga należy do grupy „Projekt Prozaicy”, z tego też powodu strona korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – autor zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia autor bloga przeprasza, za waszą aktywność jest wdzięczny, a prywatnie pozdrawia i życzy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

„Autobiografie”

Zbiór miniaturek, życiorysów zwykłych ludzi, którzy już dorośli, ale wspomnieniami wracają do początków, do swoich dziecięcych lat.
Historia każdego z bohaterów jest inna, ale nie jest niepowtarzalna. Myślę, że takich i podobnych autobiografii jest wiele na tym świecie, i choć opowiadania opublikowane w tym zbiorze to fikcja literacka, to jednak na tyle realna, że czytelnicy będą w stanie w nią zawierzyć.
Całość mówi o tym, że nawet najgorszy start nie gwarantuje złego końca i nawet najlepszy początek nie zagwarantuje szczęśliwego zakończenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz