Autor tego bloga należy do grupy „Projekt Prozaicy”, z tego też powodu strona korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – autor zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia autor bloga przeprasza, za waszą aktywność jest wdzięczny, a prywatnie pozdrawia i życzy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Kontakt

Jeśli ktoś chciałby nawiązać ze mną kontakt, to możliwości ma sporo. Może po prostu zostawić komentarz, nawet w tym miejscu. Może też napisać do mnie wiadomość e-mailową lub skontaktować się przez Hangouts, ewentualnie Gadu-Gadu.
Ja we wszystkich tych miejscach bywam regularnie, jestem niemal stale osiągalny, za wyjątkiem godzin kiedy pracuję, uprawiam sport, bawię się z dziećmi, kocham się z żoną lub po prostu śpię. To logiczne, że w takich momentach nie odpiszę, ale zrobię to najszybciej jak to tylko będzie możliwe. Z pewnością nie zostawię nikogo bez odpowiedzi.
Od razu też napiszę, że nie ma się czego lękać, ja naprawdę nie jestem aż taki straszny i nikogo nie mam zamiaru pogryźć. Ważne jest, by szanować się nawzajem, nawet jeśli mamy na coś odmienne spojrzenia i dzielą nas różnice poglądów.
GG: 36496269

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz