Autor tego bloga należy do grupy „Projekt Prozaicy”, z tego też powodu strona korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – autor zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia autor bloga przeprasza, za waszą aktywność jest wdzięczny, a prywatnie pozdrawia i życzy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

„Między alejkami”

Część pierwsza (zakończona)
Daniel jak większość ludzi łapie doła na jesień i ma dużo sił, gdy przychodzi wiosna. To właśnie wraz z jej początkiem zaczyna regularnie biegać.
Uprawiając jogging w parku przypadkowo spotyka dziewczynę z psem. To właśnie dzięki czworonogowi się poznają i pierwszy raz wymieniają tych kilka zdań. Niedługo po tym zdarzeniu spotykają się znowu przez przypadek, a potem zaczynają się z sobą umawiać.
Julia wyznaje Danielowi ile ma lat i że w najbliższym czasie zamierza podejść do poprawy egzaminu maturalnego, ale jemu zdaje się to nie przeszkadzać, choć to daje mu świadomość, że jest od niej wiele lat starszy.
Para spotyka się coraz częściej, w końcu dochodzi do niemal regularnych, prawie codziennych spotkań, zazwyczaj będącymi spacerami po parku, pomiędzy alejkami.
Dokąd tych dwoje zaprowadzi wzajemna fascynacja? Jak zakończy się zauroczenie młodej dziewczyny w dużo od niej starszym mężczyźnie? Czy niespełna czterdziestolatek może pokochać małolatę?
Na zakończenie


Opowiadanie można znaleźć także na:
Chomikuj (wkrótce)
RW2010 (wkrótce)
***

Część druga – wkrótce!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz