Autor tego bloga należy do grupy „Projekt Prozaicy”, z tego też powodu strona korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – autor zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia autor bloga przeprasza, za waszą aktywność jest wdzięczny, a prywatnie pozdrawia i życzy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

Reklamy

Autor tego bloga nie wyznaje zasady „czytanie za czytanie”.
Uważa się jednak za wystarczająco inteligentnego człowieka, by samodzielnie znaleźć coś do poczytania, co jest w stanie go zainteresować i zaciekawić.
Jak więc widzisz, Twoja reklama jest całkowicie zbędna i zupełnie niepożądana.
Jednak jeśli mimo to koniecznie chcesz dać mi jakoś znać, że istniejesz w blogosferze, to proponuję zostawić jakiś konstruktywny komentarz. To będzie lepszą reklamą dla Ciebie niż puste „kopiuj – wklej”.

7 komentarzy:

 1. Twój blog - Nie Jesteś Sama - został właśnie wylosowany na Blog Miesiąca - Kwiecień w kategorii Dramat / Obyczaj !

  Będzie on dumnie reklamowany na Katalogowym Świecie przez okrągły miesiąc, w bocznej kolumnie szablonu.
  Blog zostanie również wpisany do zakładki Blogi Miesiąca gdzie pozostanie na stałe, można w niej zostawiać również komentarze. Dodatkowo w kategoriach w których jest zapisany, pod opisem pojawi się dopisek o wyróżnieniu oraz blog zostanie dodany do specjalnej kategorii "Blog Miesiąca".

  Pozdrawiam, gratuluję i życzę weny!
  Założyciel i główny administrator, Emily.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Dodałem tę informację do opisu opowiadania, gdzie znajduje się również spis treści :)
   Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Dzień dobry.
  Niedługo powinnam rozpocząć pisanie oceny Skradzionego dziecka, więc proszę o niewprowadzanie na blogu istotnych zmian lub informowanie mnie o nich na stronie Wspólnymi Siłami bądź drogą mailową.
  Miłego dnia,
  Fenoloftaleina

  OdpowiedzUsuń
 3. PS Trochę się pogubiłam. Którą wersję mam oceniać? Gdzie ją znajdę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do przenoszenia i poprawiania "Skradzionego dziecka" jeszcze nie przeszedłem, więc albo będziesz oceniała starą wersję, albo będziesz musiała poczekać kilka miesięcy na nową.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Cześć!
  Księga Baśni ma przyjemność zaprosić Cię do udziału w wakacyjnych konkursach. Do wygrania atrakcyjne nagrody literackie z wielu gatunków — każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do świętowania z nami wakacji.
  Link do posta konkursowego
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej!
  Pragnę Cię poinformować, że twój blog został dodany do spisu Księgi Opowiadań. Znajduję się on pod tym https://www.ksiegaopowiadan.pl/2018/10/zbior-opowiadan-dariusza-tychona.html linkiem. Jeśli nie chcesz by twój blog znajdował się w spisie, proszę powiadom mnie o tym w komentarzu. Życzę powodzenia w blogowaniu, KS.

  OdpowiedzUsuń