Autor tego bloga należy do grupy „Projekt Prozaicy”, z tego też powodu strona korzysta z płatnych linków. Ujmując to krócej i bardziej zrozumiale – autor zarabia, a czytelnicy nic na tym nie tracą. Te linki są całkowicie bezpieczne dla komputerów, tabletów i smartphone-ów pod warunkiem, że postępuje się zgodnie z instrukcją, czyli nie klika w reklamy, nic nie ściąga na swój sprzęt, a jedynie odczekuje symboliczne pięć sekund i przechodzi dalej. Za wszelkie utrudnienia autor bloga przeprasza, za waszą aktywność jest wdzięczny, a prywatnie pozdrawia i życzy dobrej zabawy podczas czytania.

Link do instrukcji – KLIK

środa, 19 lipca 2017

#53 – „Autobiografie” – Na początek

Mam w tak zwanej szufladzie kilka, a może nawet kilkanaście opowieści, które chciałbym, by kiedyś ujrzały światło dzienne. Wszystkie te opowieści są podobne do siebie, bo zawsze swój życiorys opowiada główny ich bohater, za każdym razem inny.
Myślę, że po takim wstępie już wiadomo, dlaczego zbiór tych miniaturek zatytułowałem „Autobiografie”. Sądzę też, że w każdej z nich czytelnik będzie w stanie znaleźć coś co jest mu bliskie i nawet jeśli czegoś takiego nie przeżył i nie będzie w stanie utożsamiać się z opowiadającym, to będzie w stanie mu zawierzyć, a tym samym opowieść wyda mu się autentyczna, a nie zmyślona.

Ponieważ „Autobiografie” to zbiór miniaturek, będę je publikował, gdy będę miał na to czas i ochotę, a nie jedna po drugiej, tak jak w przypadku moich pozostałych opowiadań.

2 komentarze:

  1. Czekam na kolejną autobiografię! Opublikuj szybko, szybko, najlepiej już, już!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak już już to nie dam rady, bo choć już mam napisanych kilka takich miniaturek i choć od bardzo dawna czekają na opublikowanie, to niestety nie mam czasu ich ponownie przeczytać i poprawić.

      Usuń